Burberry BE2355-3001-50 BE2355 50 3001 Arlo Opticals
Thumbnail
Burberry BE2355 50 3001 Arlo Opticals BE2355-3001-50
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
In Stock, 2 Available To Buy
Order in the next 23 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Small
Eye Size
50mm
Bridge size
18mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
Range
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
18mm
Eye Size
50mm
Fit
Small
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm