Burberry BE3146-100572-56 BE3146 56 100572 Fashion Sunglasses
ThumbnailThumbnail
Burberry BE3146 56 100572 Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame shape
Geometric/Octagonal
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame shape
Geometric/Octagonal
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Blue
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm