Burberry BE4405-331671-51 BE4405 51 331671 Fashion Sunglasses
Thumbnail
Burberry BE4405 51 331671 Fashion Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Green
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
21mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
21mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Green
Lens technology
UV Protection
Temple Length
140mm