Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 IM0108 52 G S SCL Sunglasses
Thumbnail
Isabel Marant IM0108 52 G S SCL Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
Smoke
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
23mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
23mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Grey
Smoke
UV Protection
Temple Length
145mm