Marc Jacobs MARCLOGO096-S-CCP-57 MARCLOGO096 S 57 CCP Sunglasses
Thumbnail
Marc Jacobs MARCLOGO096 S 57 CCP Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Gender
Ladies
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
57mm
Bridge size
15mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
15mm
Eye Size
57mm
Fit
Large
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Grey
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm