Michael Kors MK1105-10046G-56 MK1105 56 10046G Tahoe Sunglasses
ThumbnailThumbnail
Michael Kors MK1105 56 10046G Tahoe Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
 (MK1105-10026G-56)
Gender
Mens
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Silver
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Eye Size
56mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
56mm
Frame Colour
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm