Michael Kors MK1140-11084Z-59 MK1140 59 11084Z Cortez Sunglasses
Thumbnail
Michael Kors MK1140 59 11084Z Cortez Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Rose Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Rose Gold
Lens technology
UV Protection
Lens technology
Mirror
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
59mm
Bridge size
15mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
15mm
Eye Size
59mm
Fit
Large
Frame Colour
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Mirror
UV Protection
Temple Length
145mm