Tom Ford FT1089-52E-60 FT1089 60 52E Solange Sunglasses
Thumbnail
Tom Ford FT1089 60 52E Solange Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
60 (FT1089-75B-60)
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
60mm
Bridge size
17mm
Temple Length
120mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
60mm
Fit
Large
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Lens technology
UV Protection
Temple Length
120mm