Adidas OR5036-026-49 OR5036 49 026 Opticals
Thumbnail
Adidas OR5036 49 026 Opticals OR5036-026-49
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame Colour
Two Tone
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Small
Eye Size
49mm
Bridge size
19mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
19mm
Eye Size
49mm
Fit
Small
Clear/Translucent
Two Tone
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
145mm