Chopard VCHF53M530568 VCHF53M530568 53 Opticals
Thumbnail
Chopard VCHF53M530568 53 Opticals VCHF53M530568
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
19mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
19mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Silver
Frame Material
Metal
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
145mm