Gucci GG0556OJ-002-47 GG0556OJ 47 002 Opticals
Thumbnail
Gucci GG0556OJ 47 002 Opticals GG0556OJ-002-47
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Mens
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Clear
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Small
Eye Size
47mm
Bridge size
19mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
19mm
Eye Size
47mm
Fit
Small
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Acetate
Frame shape
Round/Oval
Mens
Lens colour
Clear
Temple Length
140mm