Gucci GG0798O-002-53 GG0798O 53 002 Opticals
Thumbnail
Gucci GG0798O 53 002 Opticals GG0798O-002-53
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Clear
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge size
15mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Clear
Temple Length
140mm