Gucci GG0826O-001-53 GG0826O 53 001 Opticals
Thumbnail
Gucci GG0826O 53 001 Opticals GG0826O-001-53
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Frame Colour
Black
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Clear
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
16mm
Temple Length
145mm
Bridge size
16mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame shape
Square/Rectangle
Gender
Mens
Lens colour
Clear
Temple Length
145mm