Gucci GG0827O-002-48 GG0827O 48 002 Opticals
Thumbnail
Gucci GG0827O 48 002 Opticals GG0827O-002-48
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Mens
Gender
Ladies
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Demo Lens
Fit
Small
Eye Size
48mm
Bridge size
20mm
Temple Length
145mm
Bridge size
20mm
Eye Size
48mm
Fit
Small
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame shape
Round/Oval
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
145mm