Michael Kors MK3007-1061-51 MK3007 51 1061 Sadie Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3007 51 1061 Sadie Opticals MK3007-1061-51
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Semi Rimless
Lens colour
Clear
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
17mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
17mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Semi Rimless
Gender
Ladies
Lens colour
Clear
Lens technology
UV Protection
Temple Length
135mm