Michael Kors MK3020-1083-51 Fashion MK3020 1083 51 Opticals
ThumbnailThumbnailThumbnail
Michael Kors Fashion MK3020 1083 51 Opticals MK3020-1083-51
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Bronze
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
17mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
17mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Bronze
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
135mm