Michael Kors MK3027-1014-52 MK3027 52 1014 Key Largo Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3027 52 1014 Key Largo Opticals MK3027-1014-52
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm