Michael Kors MK3051-1014-53 MK3051 53 1014 Andalusia Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3051 53 1014 Andalusia Opticals MK3051-1014-53
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Clear
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
53mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
53mm
Fit
Medium
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Clear
Temple Length
140mm