Michael Kors MK3062-1005-56 MK3062 56 1005 Belleville Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3062 56 1005 Belleville Opticals MK3062-1005-56
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 4 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
17mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm