Michael Kors MK3065J-1015-54 MK3065J 54 1015 Empire Square Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3065J 54 1015 Empire Square Opticals MK3065J-1015-54
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Blue
Frame shape
Butterfly
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Blue
Frame shape
Butterfly
Temple Length
140mm