Michael Kors MK3069-1014-54 MK3069 54 1014 Edgartown Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3069 54 1014 Edgartown Opticals MK3069-1014-54
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 4 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Similar Products
54 (MK3069-1894-54)
Frame Colour
Gold
Frame shape
Round/Oval
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Gold
Frame shape
Round/Oval
Temple Length
140mm