Michael Kors MK3069-1896-54 MK3069 54 1896 Edgartown Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK3069 54 1896 Edgartown Opticals MK3069-1896-54
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
Frame Colour
Red
Frame shape
Round/Oval
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
140mm
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Red
Frame shape
Round/Oval
Temple Length
140mm