Michael Kors MK4097-3333-54 MK4097 54 3333 Greve Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK4097 54 3333 Greve Opticals MK4097-3333-54
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Thursday 21 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Eye sizes:
Gender
Ladies
Frame Colour
Blue
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Blue
Tortoiseshell
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm