Michael Kors MK4099-3005-52 MK4099 52 3005 Innsbruck Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK4099 52 3005 Innsbruck Opticals MK4099-3005-52
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Similar Products
52 (MK4099-3333-52)
Frame Colour
Black
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
19mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
19mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame Material
Acetate
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm