Michael Kors MK4114-3952-55 MK4114 55 3952 Punta Mita Opticals
Thumbnail
Michael Kors MK4114 55 3952 Punta Mita Opticals MK4114-3952-55
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Clear
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
16mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Blue
Frame Material
Plastic
Frame shape
Cat Eye
Lens colour
Clear
Temple Length
135mm