Michael Kors MK868 50 276 50 Opticals MK868-276-50
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 2-4 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Michael Kors MK868-276-50 MK868 50 276 50 Opticals
Gender
Ladies
Frame Colour
Pink
Frame Material
Acetate
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Small
Eye Size
50mm
Bridge size
17mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
50mm
Fit
Small
Frame Colour
Pink
Frame Material
Acetate
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
135mm