Michael Kors MK868 52 276 52 Opticals MK868-276-52
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Michael Kors MK868-276-52 MK868 52 276 52 Opticals
Gender
Ladies
Frame Colour
Pink
Frame Material
Acetate
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
17mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
17mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Pink
Frame Material
Acetate
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
135mm