Oliver Peoples OV1285T-5289-52 OV1285T 52 5289 Goldsen Opticals
Thumbnail
Oliver Peoples OV1285T 52 5289 Goldsen Opticals OV1285T-5289-52
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
In Stock
Only One Left - More On Order
Order in the next 3 hours for estimated delivery to United Kingdom by Friday 15 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK next day delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Grey
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
20mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
Range
UPC
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
20mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Grey
Frame Material
Metal
Frame shape
Aviator/Navigator
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
145mm