Police VPLD99 51 51B6AD Opticals VPLD99-51B6AD
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 2-4 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Police VPLD99-51B6AD VPLD99 51 51B6AD Opticals
Gender
Mens
Frame Colour
Green
Frame Material
Plastic
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
19mm
Temple Length
145mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
19mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Green
Frame Material
Plastic
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
145mm