Porsche P8309 54 54C Opticals P8309-54C
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 2-4 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Porsche P8309-54C P8309 54 54C Opticals
Gender
Mens
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Gold
Frame Material
Metal
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm