Quiksilver EQYEG03040 51 51AYEL Opticals EQYEG03040-51AYEL
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Quiksilver EQYEG03040-51AYEL EQYEG03040 51 51AYEL Opticals
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Blue
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Lens technology
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
51mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
51mm
Fit
Medium
Frame Colour
Blue
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Lens technology
Temple Length
140mm