Quiksilver EQYEG03052 50 50AYEL Opticals EQYEG03052-50AYEL
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 2-4 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Quiksilver EQYEG03052-50AYEL EQYEG03052 50 50AYEL Opticals
Gender
Mens
Frame Colour
Grey
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Lens technology
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Small
Eye Size
50mm
Bridge size
17mm
Temple Length
135mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
17mm
Eye Size
50mm
Fit
Small
Frame Colour
Grey
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Lens technology
Temple Length
135mm