Quiksilver EQYEG03085 52 52KQC0 Opticals EQYEG03085-52KQC0
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 2-4 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Quiksilver EQYEG03085-52KQC0 EQYEG03085 52 52KQC0 Opticals
Gender
Mens
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Lens technology
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Fit
Medium
Eye Size
52mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
16mm
Eye Size
52mm
Fit
Medium
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Gender
Mens
Lens colour
Lens technology
Temple Length
140mm