Tory Burch TY1064 52 3281 Fashion Opticals TY1064-3281-52
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Tory Burch TY1064-3281-52 TY1064 52 3281 Fashion Opticals
Gender
Ladies
Frame Colour
Blue
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Pad
Eye Size
52mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
15mm
Eye Size
52mm
Frame Colour
Blue
Frame Material
Metal
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm