Tory Burch TY4007U 49 1831 Fashion Opticals TY4007U-1831-49
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Tory Burch TY4007U-1831-49 TY4007U 49 1831 Fashion Opticals
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Metal and Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Demo Lens
Bridge or Pad
Bridge
Eye Size
49mm
Bridge size
16mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
49mm
Frame Colour
Tortoiseshell
Frame Material
Metal and Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Demo Lens
Temple Length
140mm