Adidas OR0020-01Z-56 OR0020 56 01Z Original Sunglasses
Thumbnail
Adidas OR0020 56 01Z Original Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Purple
Lens technology
Smoke
Lens technology
UV Protection
Gradient
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
56mm
Bridge size
16mm
Temple Length
130mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
16mm
Eye Size
56mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame Material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Purple
UV Protection
Smoke
Gradient
Temple Length
130mm