Adidas OR0037-02Q-58 OR0037 58 02Q Sunglasses
Thumbnail
Adidas OR0037 58 02Q Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Geometric
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Green
Lens technology
Mirror
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Pad
Fit
Large
Eye Size
58mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
15mm
Eye Size
58mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame Material
Metal
Frame shape
Geometric
Mens
Lens colour
Green
UV Protection
Mirror
Temple Length
140mm