Adidas OR0045-02Z-57 OR0045 57 02Z Original Sunglasses
Thumbnail
Adidas OR0045 57 02Z Original Sunglasses
Frame Colour
Black
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Purple
Lens technology
Mirror
Fit
Large
Eye Size
57mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge size
15mm
Eye Size
57mm
Fit
Large
Frame Colour
Black
Frame shape
Butterfly
Lens colour
Purple
Mirror
UV Protection
Temple Length
140mm