Adidas OR0069-26X-54 OR0069 54 26X Sunglasses
Thumbnail
Adidas OR0069 54 26X Sunglasses
Gender
Mens
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Blue
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
17mm
Temple Length
145mm
Bridge size
17mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Blue
Temple Length
145mm