Adidas SP0013-45G-62 SP0013 62 45G Sport Sunglasses
Thumbnail
Adidas SP0013 62 45G Sport Sunglasses
PayPal
Out Of Stock
Please enter your e-mail address to be notified as soon as this product becomes available.
Gender
Ladies
Frame Colour
Beige/Brown
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Beige
Lens technology
Mirror
Lens technology
UV Protection
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
62mm
Bridge size
13mm
Temple Length
125mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
13mm
Eye Size
62mm
Fit
Large
Frame Colour
Beige/Brown
Frame Material
Plastic
Frame shape
Round/Oval
Lens colour
Beige
Mirror
UV Protection
Temple Length
125mm