Adidas SP0023-26X-58 SP0023 58 26X Sunglasses
Thumbnail
Adidas SP0023 58 26X Sunglasses
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 4-6 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Wednesday 20 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Gender
Mens
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Blue
Lens technology
Mirror
Bridge or Pad
Bridge
Eye Size
58mm
Bridge size
15mm
Temple Length
140mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
15mm
Eye Size
58mm
Frame Colour
Clear/Translucent
Frame shape
Square/Rectangle
Gender
Mens
Lens colour
Blue
Mirror
UV Protection
Temple Length
140mm