Adidas SP0030-21Z-70 SP0030 70 21Z Sport Sunglasses
Thumbnail
Adidas SP0030 70 21Z Sport Sunglasses
Frame Colour
White
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Purple
Bridge or Pad
Bridge
Eye Size
70mm
Bridge size
09mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
09mm
Eye Size
70mm
Frame Colour
White
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Purple
Temple Length
135mm