Adidas SP0058-20G-60 SP0058 60 20G Sunglasses
Thumbnail
Adidas SP0058 60 20G Sunglasses
Frame Colour
Grey
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Bridge or Pad
Pad
Eye Size
60mm
Bridge size
13mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
13mm
Eye Size
60mm
Frame Colour
Grey
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Brown
Temple Length
135mm