Adidas SP0060-02R-58 SP0060 58 02R Sunglasses
Thumbnail
Adidas SP0060 58 02R Sunglasses
Gender
Ladies
Frame Colour
Black
Frame shape
Aviator/Navigator
Lens colour
Grey
Lens technology
Polarized
Bridge or Pad
Pad
Eye Size
58mm
Bridge size
13mm
Temple Length
135mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
13mm
Eye Size
58mm
Frame Colour
Black
Frame shape
Aviator/Navigator
Mens
Lens colour
Grey
UV Protection
Polarized
Temple Length
135mm