Adidas SP0069-20Z-61 SP0069 61 20Z Sunglasses
Thumbnail
Adidas SP0069 61 20Z Sunglasses
Frame Colour
Grey
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Purple
Lens technology
Mirror
Bridge or Pad
Pad
Eye Size
61mm
Bridge size
18mm
Temple Length
130mm
Bridge or Pad
Pad
Bridge size
18mm
Eye Size
61mm
Frame Colour
Grey
Frame shape
Square/Rectangle
Lens colour
Purple
Mirror
UV Protection
Temple Length
130mm