Arnette AN4319-275983-53 AN4319 53 275983 Sunglasses
Thumbnail
Arnette AN4319 53 275983 Sunglasses
Get an extra 10% off with code: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Available
In Stock In 2-4 Days
Delivery estimated to United Kingdom by Tuesday 19 May 2026.
 30 Day No Hassle Returns
 Free UK Delivery
View our Delivery & Returns Policy.
Frame Colour
Blue
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Lens colour
Brown
Lens technology
Polarized
Eye Size
53mm
Bridge size
20mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge size
20mm
Eye Size
53mm
Frame Colour
Blue
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Mens
Lens colour
Brown
UV Protection
Polarized
Temple Length
145mm