Arnette AN4319-2871F2-53 AN4319 53 2871F2 Sunglasses
Frame Colour
Black
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Lens colour
Green
Eye Size
53mm
Bridge size
20mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge size
20mm
Eye Size
53mm
Frame Colour
Black
Frame shape
Panthos (Tea Cup)
Mens
Lens colour
Green
Temple Length
145mm