Arnette AN4320-27862Q-55 AN4320 55 27862Q Sunglasses
Gender
Ladies
Gender
Mens
Frame Colour
Grey
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Frame Type
Full Rim
Lens colour
Yellow
Lens technology
UV Protection
Lens Filter
3
Bridge or Pad
Bridge
Fit
Large
Eye Size
55mm
Bridge size
19mm
Temple Length
145mm
Watches2U warranty
2 year
EAN
See All
Bridge or Pad
Bridge
Bridge size
19mm
Eye Size
55mm
Fit
Large
Frame Colour
Grey
Frame Material
Plastic
Frame shape
Square/Rectangle
Mens
Lens colour
Yellow
Lens Filter
3
Lens technology
UV Protection
Temple Length
145mm