Arnette AN4324-2863Y7-61 AN4324 61 2863Y7 Sunglasses
Frame Colour
White
Lens colour
Blue
Fit
Large
Eye Size
61mm
Bridge size
17mm
Temple Length
125mm
Bridge size
17mm
Eye Size
61mm
Fit
Large
Frame Colour
White
Lens colour
Blue
Temple Length
125mm