Arnette AN4325-27592V-54 AN4325 54 27592V Sunglasses
Frame Colour
Blue
Lens colour
Blue
Fit
Medium
Eye Size
54mm
Bridge size
19mm
Temple Length
145mm
Bridge size
19mm
Eye Size
54mm
Fit
Medium
Temple Length
145mm
EAN
Showing 5 of 597 Comments. Click here to read more.
DateScoreCustomer Comment
17 April 2026-Italian brand, made in China.
10 April 2026++Comfortable and stylish with excellent lenses
17 December 2025++As Above
Arnette AN4325 54 27592V Sunglasses